کمال نیوز گزارش می دهد؛
22 دی 1394 ، دیدگاه 0
کاله مازندران و پیکان تهران به مصاف هم می روند

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، روز چهارشنبه 23 دی ماه سال 94 دو تیم پیکان تهران و کاله مازندران از ساعت 15:30 در خانه والیبال تهران تحت عنوان هفته شانزدهم(هفته پنجم از دور برگشت) سوپر لیگ جام باشگاه های کشور(جام دویست شهید والیبالیست) مقابل یکدیگر قرار میگیرند.

تیم آمل درصدد جبران شکست دور رفت مقابل تیم پیکان میباشد.

البته هنوز از یاد آملی ها نرفته که اشتباهات داوری بر روند‌ بازی تاثیر چشم گیری گذاشت و حواشی جبران ناپذیری برای والیبال آمل و مازندران بوجود آوردند.

همچنین توهین کیهان ورزشی به مردم و ورزش آمل که مدتی برای مازنی ها غیر قابل هضم بود از یادمان نرفته است که البته بعد ها با یک عذرخواهی وسیع از مردم آمل و مازندران همراه بود.

البته باید گفت سرانجام این حواشی تنها به ضرر تیم آمل بود که دو بازی از حضور تماشاچی غیور و فهیم به ناحق در سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل محروم شدند.

بازی مقابل شهرداری ارومیه که بازی حساسی برای تیم کاله بود متاسفانه از حضور هوادار محروم بود و نتوانست از روی سکوهای تالار والیبال آمل به بازکنان حریف فشار مضاعف اضطرابی و فرسایشی وارد کند تا نتیجه را به نفع تیم کاله برگشت کند.

امیدواریم که دیگر شاهد چنین اشتباهات و برخوردهایی در سطح والیبال کشور نباشیم.

کاله مقابل پیکان در دور رفت بازی را سه بر هیچ واگذار کرد و در سه دست متوالی با نتایج‌ 25 بر 21, 25 بر 22 و 25 بر 23 مغلوب نماینده تهران شد.

قضاوت و نظارت این بازی بر عهده آقایان محمد شاهمیری(داور اول), میثم پارسا(داور دوم) و امیدوار حاتمی(ناظر) خواهد بود.
این پایگاه خبری وخوانندگان آن برای تیم داوری آرزوی موفقیت و بهروزی میکند و امیدواریم قضاوتی عادلانه و به دور از حاشیه ها داشته باشد.

همچنین به گفته سایت فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و سایت شبکه سه بازی پیکان تهران و کاله مازندران از ساعت 15:30 در شبکه سوم سیما پخش زنده خواهد شد.

کاله در صورت برد و با توجه به نتایج سایر ديدارها میتواند صعود یک پله ای داشته باشد و به رده ششمی جدول بیاید و در صورت باخت با توجه به نتایج سایر دیدارها میتواند سقوط یک پله ای داشته باشد و به رده هشتمی جدول برود.
در مقابل پیکان تهران درصورت برد و باخت تغییری در جدول رده بندی برایش ایجاد نمیشود‌ و همچنان در رده سومی باقی میماند.

در سایر دیدارها گوهر کویر زاهدان, ثامن الحجج علیه السلام خراسان, آرمان ورزشی اردکان یزد, آلومینیوم المهدی هرمزگان و متین ورامین به ترتیب میزبان رقبای خود بانک سرمایه تهران, سایپا تهران, شهرداری تبریز, بازرگانی جواهری گنبدکاووس و شهرداری ارومیه خواهند بود.

در هفته آینده کاله بازی نسبتا دشواری مقابل شهرداری تبریز در تبریز خواهد داشت و تیم پیکان در خانه والیبال تهران با سایپا بازی خواهد کرد.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0